Будівництво мийок

logo_4vse_logo_2.png

Команда Чисто Все має великий досвід в будівництві та запуску автомийок різного профілю. Пропонуємо стратегію з будівництва мийок самообслуговування, переобладнання "класичних" автомийок під мийки самообслуговування та інші профільні проекти. Ми працює на пряму з світовими виробниками обладнання.


Наша команда готова надати сприяння на всіх стадіях проекту: від консультації і вибору ділянки до повного запуску.


Етапи побудова мийки САМООБСЛУГОВУВАННЯ:

  1.     Земельна ділянка
  2.     Проектна робота
  3.     Будівництво і накриття
  4.     Установка і налагодження устаткування
  5.     Запуск

1548882374562.jpg


    Земельна ділянка. Це один з найголовніших етапів. Вибір розташування відіграє колосальну роль на успіх проекту. Мийка повинна розташовуватися в місці з хорошим потоком авто, зручною розв'язкою, в великих спальних районах, на АЗС або поблизу. Там де великий "трафік". Наявність "класичних" мийок поруч, з мийкою САМООБСЛУГОВУВАННЯ, не впливає на успіх. Так само ділянка повинна мати або бути в доступності від муніципальних комунікацій (електроенергія, водопостачання, каналізація, газопостачання).

    Проектна робота. Підхід до проектної частини робіт необхідно виконуватися грамотно. Щоб уникнути подальших проблем, мийка повинна бути документально правильно оформлена у всіх державних і муніципальних органах. Тільки після отримання необхідних дозвільних документів і затвердження проекту можна буде приступати до будівництва.

    Будівництво і накриття. Будівельні роботи повинні виконувати фахівці мають досвід в аналогічних проектах. Що б на всіх щаблях зведення були враховані деталі і технічно правильно виконані всі роботи. Що стосується накриття - то це "обгортка" вашого бізнесу. Це те що буде залучати клієнтів. Матеріали застосовуються для виготовлення цієї частини повинні бути виконані з нержавіючої або оцинкованої сталі. Ці матеріали стійкі до агресії навколишнього середовища і миючих засобів. Вони забезпечать надійність, тривалість і безпеку експлуатації.

    Установка і налагодження устаткування. До вибору обладнання необхідно підійти не менш грамотно. Тут ми пропонуємо тільки якісне Європейські складові. З передовими технологіями, економічне і продуктивне обладнання.Мийки самообслуговування - це швидко набирає, прибутковий, цікаві бізнес, який не вимагає ваших зусиль в управлінні ним. Будь першим!


Ми раді відповісти на всі запитання й поділиться досвідом зв'язкові з мийками


+38 068 037 66 24

+38 096 748 60 22

chistovsekiev@gmail.com

!-- Google Analytics -->